- UniMachines
- ›
- CNC-fräsmaskiner och fleroperationsmaskiner
- ›
- CNC vertikala fleroperationsmaskiner
- ›
- CNC vertikala fleroperationsmaskiner CORMAK
- ›
- CNC vertikala fleroperationsmaskiner CORMAK MILL850
CNC vertikal fleroperationsmaskin CORMAK MILL850
| Nettopris | 363065 SEK |
| Lokal skatt (MOMS) | 23 % |
| Företagsnamn |
Maszyneria
Sławomir Konieczko |
| adress | Wita Stwosza 18/13 |
| stad | Jelenia Góra |
| postnummer | 58-560 |
| region | Dolnośląskie |
| land | Polen |
| telefon | +48 603510566 |
| Kategori | CNC-fräsmaskiner och fleroperationsmaskiner CORMAK › |
| Tillverkare | CORMAK › |
Allmänna uppgifter | |
|---|---|
| Plats | Polen |
| region | Dolnośląskie |
| År | 2025 |
| Garanti | Utan garanti |
| Tekniskt skick | Mycket bra |
| Betalning | Före mottagandet |
| Transport | Köparen organiserar transporten på egen bekostnad |
Specifikation | |
|---|---|
| Längd på arbetsbordet | 1000 mm |
| Bredd på arbetsbordet | 500 mm |
| Maximal bordet belastning (jämnt fördelad) | 500 kg |
| Effekt av spindeldriv | 11 kW |
| Antal CNC-styrda axlar | 3 st |
| Antal verktyg i magasinet | 24 st |
| Maximal rotationshastighet på den vertikala spindeln | 12000 1/min |
| Maximalt avstånd av spindeln från bordet | 620 mm |
| Reselängd X-axeln (mekanisk matning) | 800 mm |
| Rese längd Y-axeln (mekanisk matning) | 500 mm |
| Reselängd Z-axeln (mekanisk matning) | 500 mm |
| Maximal matningshastigheten i X-axelns | 250 mm/s |
| Maximal matningshastighet i Y-axeln | 250 mm/s |
| Maximal matningshastigheten i Z-axelns | 250 mm/s |
| Antal T-spår i bordet | 4 st |
| Maskinhöjd | 2700 mm |
| Maskinlängd | 2800 mm |
| Maskinbredd | 2300 mm |
| Maskinvikt | 5 t |
Utrustning | |
|---|---|
| SIEMENS SINUMERIK 808D | |
| Ljus | |






















































