Allmänna uppgifter | |
|---|---|
| Plats | Polen |
| region | Dolnośląskie |
| År | 2006 |
| Garanti | Utan garanti |
| Tekniskt skick | Mycket bra |
| Betalning | Före mottagandet |
| Transport | Köparen organiserar transporten på egen bekostnad |
Specifikation | |
|---|---|
| Lasereffekt | 4 kW |
| Längd på arbetsbordet | 3000 mm |
| Bredd på arbetsbordet | 1500 mm |
| Maximal bordet belastning (jämnt fördelad) | 930 kg |
| Maximal tjocklek på snittet plåt (Normal Steel) | 25 mm |
| Matarlängd X-axeln | 100 mm |
| Maskinvikt | 14.8 t |
Utrustning | |
|---|---|
| MAZATROL Preview | |
| CNC-styrning | |
| CO2-laser gas | |











































