2D laser MAZAK SUPER TURBO X-612 MARK II
Allmänna uppgifter | |
|---|---|
| Plats | United States |
| region | Wisconsin |
| År | 2001 |
| Garanti | Utan garanti |
Specifikation | |
|---|---|
| Lasereffekt | 3 kW |
| Längd på arbetsbordet | 1999 mm |
| Bredd på arbetsbordet | 4000 mm |
| Matarlängd X-axeln | 99.1 mm |
| Maximal matningshastigheten i X-axelns | 20 m/min |
| Maximal matningshastighet i Y-axeln | 20 m/min |
| Maximal matningshastigheten i Z-axelns | 25 m/min |
Utrustning | |
|---|---|
| FANUC 16 LB | |
| CNC-styrning | |












































