Allmänna uppgifter | |
|---|---|
| Plats | United States |
| region | Illinois |
| År | 1996 |
| Garanti | Utan garanti |
Specifikation | |
|---|---|
| Lasereffekt | 1 kW |
| Längd på arbetsbordet | 2628.9 mm |
| Bredd på arbetsbordet | 1270 mm |
| Maximal bordet belastning (jämnt fördelad) | 220 kg |
| Maximal tjocklek på snittet plåt (Normal Steel) | 11.9 mm |
| Matarlängd X-axeln | 99.1 mm |
Utrustning | |
|---|---|
| MAZATROL L-32 B | |
| CNC-styrning | |
| CO2-laser gas | |












































