Allmänna uppgifter | |
|---|---|
| Plats | Tjeckien |
| region | Jihomoravský kraj |
| År | 2012 |
| Garanti | Utan garanti |
| Tekniskt skick | Bra |
| Loading | Köparen organiserar lastningen på egen bekostnad |
| Betalning | Före mottagandet |
| Transport | Köparen organiserar transporten på egen bekostnad |
| Status | Ett test kan utföras |
| Inventarienummer | 8374 |
Specifikation | |
|---|---|
| Lasereffekt | 2 kW |
| Längd på arbetsbordet | 3000 mm |
| Bredd på arbetsbordet | 1500 mm |
| Maximal bordet belastning (jämnt fördelad) | 500 kg |
| Maximal tjocklek på snittet plåt (Normal Steel) | 12 mm |
| Maximal tjocklek på den skurna plåten (rostfritt stål) | 6 mm |
| Maskinlängd | 10500 mm |
| Maskinbredd | 3000 mm |
Utrustning | |
|---|---|
| inga uppgifter | |













































