Allmänna uppgifter | |
|---|---|
| Plats | Tjeckien |
| region | Jihomoravský kraj |
| År | 2014 |
| Garanti | Utan garanti |
| Tekniskt skick | Bra |
| Loading | Köparen organiserar lastningen på egen bekostnad |
| Betalning | Före mottagandet |
| Transport | Köparen organiserar transporten på egen bekostnad |
Specifikation | |
|---|---|
| Lasereffekt | 3 kW |
| Längd på arbetsbordet | 3000 mm |
| Bredd på arbetsbordet | 1500 mm |
| Maximal tjocklek på snittet plåt (Normal Steel) | 20 mm |
| Maximal tjocklek på den skurna plåten (rostfritt stål) | 15 mm |
| Maximal tjocklek på den skurna plåten (aluminium) | 15 mm |
| Maskinhöjd | 4600 mm |
| Maskinlängd | 9300 mm |
| Maskinbredd | 2200 mm |
| Maskinvikt | 8.5 t |
Utrustning | |
|---|---|
| Siemens 840 D | |




















































