Allmänna uppgifter | |
|---|---|
| Plats | Italien |
| År | 1999 |
| Garanti | Utan garanti |
| Tekniskt skick | Bra |
| Loading | Köparen organiserar lastningen på egen bekostnad |
| Betalning | Före mottagandet |
| Transport | Köparen organiserar transporten på egen bekostnad |
| Status | Ett test kan utföras |
| Inventarienummer | 300318 |
Specifikation | |
|---|---|
| Lasereffekt | 3 kW |
| Längd på arbetsbordet | 123 mm |
| Bredd på arbetsbordet | 123 mm |
| Maximal bordet belastning (jämnt fördelad) | 123 kg |
| Antal bord | 123 st |
Utrustning | |
|---|---|
| inga uppgifter | |
















































