Allmänna uppgifter | |
|---|---|
| Plats | Tjeckien |
| År | 2004 |
| Garanti | Utan garanti |
| Tekniskt skick | Bra |
Specifikation | |
|---|---|
| Längd på arbetsbordet | 3000 mm |
| Bredd på arbetsbordet | 1500 mm |
| Totalt effektbehov | 3.2 kW |
| Maskinlängd | 5800 mm |
| Maskinvikt | 12.5 t |
Utrustning | |
|---|---|
| inga uppgifter | |
Allmänna uppgifter | |
|---|---|
| Plats | Tjeckien |
| År | 2004 |
| Garanti | Utan garanti |
| Tekniskt skick | Bra |
Specifikation | |
|---|---|
| Längd på arbetsbordet | 3000 mm |
| Bredd på arbetsbordet | 1500 mm |
| Totalt effektbehov | 3.2 kW |
| Maskinlängd | 5800 mm |
| Maskinvikt | 12.5 t |
Utrustning | |
|---|---|
| inga uppgifter | |