- UniMachines
- ›
- Plasma och gas skärmaskiner
- ›
- 2D plasma fräsar
- ›
- 2D plasma fräsar GYS Plasma Cutter
- ›
- 2D plasma fräsar GYS Plasma Cutter 20 K
2D plasma cutter GYS Plasma Cutter 20 K
| Kategori | Plasma och gas skärmaskiner GYS Plasma Cutter › |
| Tillverkare | GYS Plasma Cutter › |
arkiverade ANNONS
Allmänna uppgifter | |
|---|---|
| Plats | Tyskland |
| region | Hessen |
| År | 2010 |
| Garanti | Utan garanti |
Specifikation | |
|---|---|
| Maskinhöjd | 340 mm |
| Maskinlängd | 390 mm |
| Maskinbredd | 200 mm |
| Maskinvikt | 0.01 t |
Utrustning | |
|---|---|
| inga uppgifter | |









































