- UniMachines
- ›
- Plasma och gas skärmaskiner
- ›
- 2D plasma fräsar
- ›
- 2D plasma fräsar SAF OERLIKON
- ›
- 2D plasma fräsar SAF OERLIKON PLASMATOME 30
2D plasma cutter SAF OERLIKON PLASMATOME 30
Allmänna uppgifter | |
|---|---|
| Plats | Tyskland |
| region | Nordrhein-Westfalen |
| År | 2002 |
| Garanti | Utan garanti |
Specifikation | |
|---|---|
| Längd på arbetsbordet | 4000 mm |
| Bredd på arbetsbordet | 3000 mm |
| Maximal utström | 300 A |
| Antal huvuden med plasmabrännare | 2 st |
Utrustning | |
|---|---|
| DIGISAF 510 | |
| CNC-styrning | |











































