- UniMachines
- ›
- Plåtbockningsmaskiner
- ›
- 3 rulle plåtbockningsmaskiner
- ›
- 3 rulle plåtbockningsmaskiner NIAGARA
- ›
- 3 rulle plåtbockningsmaskiner NIAGARA 340-P
3 rullplatta bockmaskin NIAGARA 340-P
Allmänna uppgifter | |
|---|---|
| Plats | United States |
| region | Pennsylvania |
| År | 1987 |
| Garanti | Utan garanti |
Specifikation | |
|---|---|
| Maximal tjocklek på den valsade plåten | 76.2 mm |
| Arbetslängd av rullarna | 939.8 mm |
| Maskinhöjd | 1397 mm |
| Maskinlängd | 1879.6 mm |
| Maskinbredd | 685.8 mm |
Utrustning | |
|---|---|
| Fotkontroll | |












































