Allmänna uppgifter | |
|---|---|
| Plats | Polen |
| region | Dolnośląskie |
| År | 2013 |
| Garanti | Producentens garanti |
| Tekniskt skick | Maskinen fungerar inte - mekaniskt fel |
| Loading | Säljaren organiserar lastningen - ingår i priset på maskinen |
| Betalning | Före mottagandet |
| Transport | Köparen organiserar transporten på egen bekostnad |
| Status | Ett test kan utföras |
Specifikation | |
|---|---|
| Lasereffekt | 0.2 kW |
| Maximal arbetsstycken längd | 1250 mm |
| Maximal arbetsstycken bredd | 2500 mm |
| Maximal tjocklek på snittet plåt (Normal Steel) | 16 mm |
| Maximal tjocklek på den skurna plåten (rostfritt stål) | 8 mm |
| Maximal tjocklek på den skurna plåten (aluminium) | 4 mm |
Utrustning | |
|---|---|
| inga uppgifter | |









































