- UniMachines
- ›
- Plåtbockningsmaskiner
- ›
- 4 rulle plåtbockningsmaskiner
- ›
- 4 rulle plåtbockningsmaskiner SAHINLER
- ›
- 4 rulle plåtbockningsmaskiner SAHINLER 4R HC 10-185
4 rullplatta bockmaskin SAHINLER 4R HC 10-185
| Nettopris | 254918 SEK |
| Lokal skatt (MOMS) | 23 % |
| Företagsnamn |
Maszyneria
Sławomir Konieczko |
| adress | Wita Stwosza 18/13 |
| stad | Jelenia Góra |
| postnummer | 58-560 |
| region | Dolnośląskie |
| land | Polen |
| telefon | +48 603510566 |
| Kategori | Plåtbockningsmaskiner SAHINLER › |
| Tillverkare | SAHINLER › |
Allmänna uppgifter | |
|---|---|
| Plats | Polen |
| region | Dolnośląskie |
| År | 2021 |
| Garanti | Utan garanti |
| Tekniskt skick | Mycket bra |
| Betalning | Före mottagandet |
| Transport | Köparen organiserar transporten på egen bekostnad |
Specifikation | |
|---|---|
| Maximal tjocklek på den valsade plåten | 4 mm |
| Arbetslängd av rullarna | 1050 mm |
| Maximal tjocklek på det vikta arket av metall | 4 mm |
| Antal drivna valsar | 4 st |
| Diametern hos valsen nr. 1 | 185 mm |
| Diametern hos valsen nr. 2 | 185 mm |
| Diametern hos valsen nr. 3 | 70 mm |
| Diametern hos valsen nr. 4 | 70 mm |
| Maskinhöjd | 1200 mm |
| Maskinlängd | 3640 mm |
| Maskinbredd | 1150 mm |
| Maskinvikt | 2.5 t |
Utrustning | |
|---|---|
| Hydraulisk drift | |
| Härdade rullar | |
| Detaljer ejektor | |
| Anordningar för ringlande koner | |













































