- UniMachines
- ›
- Plåtbockningsmaskiner
- ›
- 4 rulle plåtbockningsmaskiner
- ›
- 4 rulle plåtbockningsmaskiner SENTE MAKINA
- ›
- 4 rulle plåtbockningsmaskiner SENTE MAKINA TFWSI SPIRO
4 rullplatta bockmaskin SENTE MAKINA TFWSI SPIRO
Allmänna uppgifter | |
|---|---|
| Plats | Polen |
| region | Dolnośląskie |
| År | 2014 |
| Garanti | Utan garanti |
| Tekniskt skick | Bra |
| Betalning | Före mottagandet |
| Transport | Köparen organiserar transporten på egen bekostnad |
| Status | Ett test kan utföras |
Specifikation | |
|---|---|
| Maximal tjocklek på den valsade plåten | 1 mm |
| Arbetslängd av rullarna | 6000 mm |
| Maskinhöjd | 1600 mm |
| Maskinlängd | 5000 mm |
| Maskinbredd | 2000 mm |
Utrustning | |
|---|---|
| Sterowanie PLC SCHNEIDER | |
| Teknisk dokumentation | |
















































