- UniMachines
- ›
- Fräsmaskiner
- ›
- Avrullningsfräsning maskiner
- ›
- Avrullningsfräsning maskiner Завод Комсомолец
- ›
- Avrullningsfräsning maskiner Завод Комсомолец 5К324А
Avrullningsfräsning maskin Завод Комсомолец 5К324А
Allmänna uppgifter | |
|---|---|
| Plats | Ukraina |
| År | 1975 |
| Garanti | Utan garanti |
| Tekniskt skick | Bra |
| Loading | Säljaren organiserar lastningen - ingår i priset på maskinen |
| Betalning | Före mottagandet |
| Transport | Säljaren organiserar transporten mot en extra avgift |
| Status | Ett test kan utföras |
Specifikation | |
|---|---|
| Totalt effektbehov | 7.5 kW |
| Maskinhöjd | 2000 mm |
| Maskinlängd | 2650 mm |
| Maskinbredd | 1510 mm |
| Maskinvikt | 7.2 t |
Utrustning | |
|---|---|
| inga uppgifter | |

















































