- UniMachines
- ›
- Fräsmaskiner
- ›
- Avrullningsfräsning maskiner
- ›
- Avrullningsfräsning maskiner STANKOIMPORT
- ›
- Avrullningsfräsning maskiner STANKOIMPORT 53 Д 80 Н
Avrullningsfräsning maskin STANKOIMPORT 53 Д 80 Н
Allmänna uppgifter | |
|---|---|
| Plats | Ukraina |
| region | Житомирська область |
| År | 1992 |
| Garanti | Utan garanti |
Specifikation | |
|---|---|
| Maximal modul | 10 mm |
| Maximal diameter hos kugghjulet | 800 mm |
| Maskinlängd | 3700 mm |
| Maskinbredd | 1860 mm |
| Maskinvikt | 12.8 t |
Utrustning | |
|---|---|
| inga uppgifter | |











































