- UniMachines
- ›
- Fräsmaskiner
- ›
- Avrullningsfräsning maskiner
- ›
- Avrullningsfräsning maskiner TOS
- ›
- Avrullningsfräsning maskiner TOS FO 10
Avrullningsfräsning maskin TOS FO 10
Allmänna uppgifter | |
|---|---|
| Plats | Polen |
| År | 1980 |
| Garanti | Utan garanti |
| Tekniskt skick | Mycket bra |
| Loading | Säljaren organiserar lastningen - ingår i priset på maskinen |
| Betalning | Före mottagandet |
| Status | Ett test kan utföras |
| Inventarienummer | 01 |
Specifikation | |
|---|---|
| Maximal modul | 10 mm |
| Kortaste modul | 1 mm |
| Maximal diameter hos kugghjulet | 1000 mm |
| Maskinvikt | 9.6 t |
Utrustning | |
|---|---|
| Mekaniskt | |
| Centralsmörjning | |
| Flytande kylsystem | |
| Ljus | |
| Teknisk dokumentation | |











































