- UniMachines
- ›
- Fräsmaskiner
- ›
- Avrullningsfräsning maskiner
- ›
- Avrullningsfräsning maskiner TOS
- ›
- Avrullningsfräsning maskiner TOS FO 6
Allmänna uppgifter | |
|---|---|
| Plats | Polen |
| region | Śląskie |
| År | 1966 |
| Garanti | Utan garanti |
| Tekniskt skick | Bra |
| Loading | Säljaren organiserar lastningen - ingår i priset på maskinen |
| Betalning | Före mottagandet |
Specifikation | |
|---|---|
| Maximal modul | 6 mm |
| Maximal diameter hos kugghjulet | 800 mm |
| Diameter på bordet | 420 mm |
| Maskinvikt | 4.2 t |
Utrustning | |
|---|---|
| Mekaniskt | |
| Centralsmörjning | |
| Flytande kylsystem | |
| Teknisk dokumentation | |









































