Allmänna uppgifter | |
|---|---|
| Plats | Spanien |
| region | Guipúzcoa |
| År | 1990 |
| Garanti | Utan garanti |
| Tekniskt skick | Bra |
| Status | Ett test kan utföras |
Specifikation | |
|---|---|
| Längd på arbetsbordet | 2500 mm |
| Bredd på arbetsbordet | 700 mm |
| Reselängd X-axeln (mekanisk matning) | 2000 mm |
| Rese längd Y-axeln (mekanisk matning) | 1000 mm |
| Reselängd Z-axeln (mekanisk matning) | 1000 mm |
Utrustning | |
|---|---|
| inga uppgifter | |














































