- UniMachines
- ›
- Såg maskiner
- ›
- Bågfil maskiner
- ›
- Bågfil maskiner STANKOIMPORT
- ›
- Bågfil maskiner STANKOIMPORT 8 Б 72
Bågfil maskin STANKOIMPORT 8 Б 72
Allmänna uppgifter | |
|---|---|
| Plats | Ryssland |
| region | Воронежская область |
| År | 1982 |
| Garanti | Utan garanti |
Specifikation | |
|---|---|
| Maximal axeldiameter (skuret i 90 graders) | 250 mm |
| Längd på skjutlaget | 180 mm |
| Maskinhöjd | 900 mm |
| Maskinbredd | 700 mm |
| Maskinlängd | 1610 mm |
| Maskinvikt | 0.645 t |
Utrustning | |
|---|---|
| inga uppgifter | |













































