Bandsåg BEHRINGER HBP 260 A
Allmänna uppgifter | |
|---|---|
| Plats | Tyskland |
| År | 1989 |
| Garanti | Utan garanti |
| Inventarienummer | 14692 |
Specifikation | |
|---|---|
| Totalt effektbehov | 5 kW |
| Maskinhöjd | 2200 mm |
| Maskinbredd | 2200 mm |
| Maskinvikt | 2.2 t |
Utrustning | |
|---|---|
| Rullbana | |
| Teknisk dokumentation | |
Allmänna uppgifter | |
|---|---|
| Plats | Tyskland |
| År | 1989 |
| Garanti | Utan garanti |
| Inventarienummer | 14692 |
Specifikation | |
|---|---|
| Totalt effektbehov | 5 kW |
| Maskinhöjd | 2200 mm |
| Maskinbredd | 2200 mm |
| Maskinvikt | 2.2 t |
Utrustning | |
|---|---|
| Rullbana | |
| Teknisk dokumentation | |