Allmänna uppgifter | |
|---|---|
| Plats | Kanada |
| År | 1985 |
| Garanti | Utan garanti |
Specifikation | |
|---|---|
| Minsta hastighet sågbandets | 12.2 m/min |
| Maximal hastighet för sågbandets | 1524 m/min |
| Maskinhöjd | 2387.6 mm |
| Maskinbredd | 1117.6 mm |
| Maskinlängd | 1371.6 mm |
| Maskinvikt | 0.544311 t |
Utrustning | |
|---|---|
| Vertikal bandsåg | |









































