Allmänna uppgifter | |
|---|---|
| Plats | Tjeckien |
| region | Jihomoravský kraj |
| År | 2014 |
| Garanti | Utan garanti |
| Tekniskt skick | Bra |
| Loading | Köparen organiserar lastningen på egen bekostnad |
| Betalning | Före mottagandet |
| Transport | Köparen organiserar transporten på egen bekostnad |
| Status | Ett test kan utföras |
| Inventarienummer | 6102 |
Specifikation | |
|---|---|
| Maskinhöjd | 1850 mm |
| Maskinbredd | 1550 mm |
| Maskinlängd | 2050 mm |
| Maskinvikt | 0.23 t |
Utrustning | |
|---|---|
| inga uppgifter | |
















































