Allmänna uppgifter | |
|---|---|
| Plats | Nederländerna |
| region | Gelderland |
| År | 1990 |
| Garanti | Utan garanti |
Specifikation | |
|---|---|
| Maximal diameter på den runda stången | 63 mm |
| Maskinhöjd | 1700 mm |
| Maskinlängd | 8500 mm |
| Maskinbredd | 2500 mm |
Utrustning | |
|---|---|
| inga uppgifter | |
Allmänna uppgifter | |
|---|---|
| Plats | Nederländerna |
| region | Gelderland |
| År | 1990 |
| Garanti | Utan garanti |
Specifikation | |
|---|---|
| Maximal diameter på den runda stången | 63 mm |
| Maskinhöjd | 1700 mm |
| Maskinlängd | 8500 mm |
| Maskinbredd | 2500 mm |
Utrustning | |
|---|---|
| inga uppgifter | |