- UniMachines
- ›
- Hydrauliska pressar
- ›
- C ram hydrauliska pressar
- ›
- C ram hydrauliska pressar KOMATSU
- ›
- C ram hydrauliska pressar KOMATSU OBA 200
C ram hydraulisk press KOMATSU OBA 200
Allmänna uppgifter | |
|---|---|
| Plats | Tyskland |
| region | Nordrhein-Westfalen |
| År | 1981 |
| Garanti | Utan garanti |
Specifikation | |
|---|---|
| Maximal kraft (tryck) | 200 t |
| Maximalt slag av kolvstången | 130 mm |
| Längd hos botten bordet | 1450 mm |
| Bredd hos botten bordet | 850 mm |
| Längd på det övre bordet | 850 mm |
| Bredden av det övre bordet | 650 mm |
Utrustning | |
|---|---|
| inga uppgifter | |











































