- UniMachines
- ›
- Hydrauliska pressar
- ›
- C ram hydrauliska pressar
- ›
- C ram hydrauliska pressar SMERAL
- ›
- C ram hydrauliska pressar SMERAL LEPA 100 VA
C ram hydraulisk press SMERAL LEPA 100 VA
Allmänna uppgifter | |
|---|---|
| Plats | Tjeckien |
| År | 1985 |
| Garanti | Utan garanti |
| Tekniskt skick | Bra |
| Betalning | Före mottagandet |
| Transport | Säljaren organiserar transporten mot en extra avgift |
| Inventarienummer | 3110 |
Specifikation | |
|---|---|
| Maximal kraft (tryck) | 100 t |
| Halsdjup (avstånd från ramen till kolvstången axeln) | 355 mm |
| Längd på det övre bordet | 1035 mm |
| Bredden av det övre bordet | 690 mm |
| Effektbehov | 7.5 kW |
| Maskinhöjd | 3150 mm |
| Maskinlängd | 2020 mm |
| Maskinbredd | 1705 mm |
| Maskinvikt | 11000 t |
Utrustning | |
|---|---|
| inga uppgifter | |


















































