- UniMachines
- ›
- Hydrauliska pressar
- ›
- C ram hydrauliska pressar
- ›
- C ram hydrauliska pressar WMW
- ›
- C ram hydrauliska pressar WMW PYE 250 9S/M
C ram hydraulisk press WMW PYE 250 9S/M
Allmänna uppgifter | |
|---|---|
| Plats | Tjeckien |
| region | Jihomoravský kraj |
| År | 1986 |
| Garanti | Utan garanti |
| Tekniskt skick | Bra |
| Loading | Köparen organiserar lastningen på egen bekostnad |
| Betalning | Före mottagandet |
| Transport | Köparen organiserar transporten på egen bekostnad |
Specifikation | |
|---|---|
| Maximal kraft (tryck) | 250 t |
| Maximalt slag av kolvstången | 500 mm |
| Längd hos botten bordet | 900 mm |
| Bredd hos botten bordet | 630 mm |
| Maskinhöjd | 2200 mm |
| Maskinlängd | 2500 mm |
| Maskinbredd | 3800 mm |
Utrustning | |
|---|---|
| inga uppgifter | |









































