- UniMachines
- ›
- Hydrauliska pressar
- ›
- C ram hydrauliska pressar
- ›
- C ram hydrauliska pressar ZDAS
- ›
- C ram hydrauliska pressar ZDAS C 400
C ram hydraulisk press ZDAS C 400
Allmänna uppgifter | |
|---|---|
| Plats | Tjeckien |
| region | Jihomoravský kraj |
| År | 2021 |
| Garanti | Utan garanti |
| Tekniskt skick | Bra |
| Loading | Köparen organiserar lastningen på egen bekostnad |
| Betalning | Före mottagandet |
| Transport | Köparen organiserar transporten på egen bekostnad |
| Status | Ett test kan utföras |
Specifikation | |
|---|---|
| Maximal kraft (tryck) | 407.9 t |
| Maskinhöjd | 2705 mm |
| Maskinlängd | 9825 mm |
| Maskinbredd | 2800 mm |
| Maskinvikt | 56.5 t |
Utrustning | |
|---|---|
| inga uppgifter | |














































