- UniMachines
- ›
- Såg maskiner
- ›
- Cirkulära kalla sågar
- ›
- Cirkulära kalla sågar KALTENBACH
- ›
- Cirkulära kalla sågar KALTENBACH KKS 400
Cirkulär kall sågen KALTENBACH KKS 400
| Nettopris | Fråga› |
| Företagsnamn |
AMARON s.r.o. (Ltd.)
M. Naji |
| adress | info@amaron-trading.com |
| stad | Brno |
| postnummer | 602 00 |
| region | Jihomoravský kraj |
| land | Tjeckien |
| telefon |
+420 542 210 850
+420 776 115 345 |
| Kategori | Såg maskiner KALTENBACH › |
| Tillverkare | KALTENBACH › |
Allmänna uppgifter | |
|---|---|
| Plats | Tjeckien |
| region | Jihomoravský kraj |
| År | 1983 |
| Garanti | Utan garanti |
| Tekniskt skick | Bra |
| Loading | Köparen organiserar lastningen på egen bekostnad |
| Betalning | Före mottagandet |
| Transport | Köparen organiserar transporten på egen bekostnad |
| Status | Ett test kan utföras |
| Inventarienummer | 5568 |
Specifikation | |
|---|---|
| Maximal axeldiameter (skuret i 90 graders) | 130 mm |
| Maximal cirkelsåg diameter | 400 mm |
| Maskinhöjd | 1840 mm |
| Maskinbredd | 900 mm |
| Maskinlängd | 1050 mm |
| Maskinvikt | 0.85 t |
Utrustning | |
|---|---|
| inga uppgifter | |

















































