- UniMachines
- ›
- Såg maskiner
- ›
- Cirkulära kalla sågar
- ›
- Cirkulära kalla sågar MEC BROWN
- ›
- Cirkulära kalla sågar MEC BROWN IPB 75
Cirkulär kall sågen MEC BROWN IPB 75
Allmänna uppgifter | |
|---|---|
| Plats | Tyskland |
| region | Hessen |
| År | 1975 |
| Garanti | Utan garanti |
Specifikation | |
|---|---|
| Maximal cirkelsåg diameter | 280 mm |
| Maskinhöjd | 1800 mm |
| Maskinbredd | 500 mm |
| Maskinlängd | 800 mm |
| Maskinvikt | 0.18 t |
Utrustning | |
|---|---|
| Flytande kylsystem | |










































