- UniMachines
- ›
- CNC-fräsmaskiner och fleroperationsmaskiner
- ›
- CNC-fräsmaskiner
- ›
- CNC-fräsmaskiner DECKEL
- ›
- CNC-fräsmaskiner DECKEL FP 4 A
CNC-fräsmaskin DECKEL FP 4 A
| Kategori | CNC-fräsmaskiner och fleroperationsmaskiner DECKEL › |
| Tillverkare | DECKEL › |
arkiverade ANNONS
Allmänna uppgifter | |
|---|---|
| Plats | Tyskland |
| region | Hessen |
| År | 1993 |
| Garanti | Utan garanti |
Specifikation | |
|---|---|
| Reselängd X-axeln (mekanisk matning) | 560 mm |
| Rese längd Y-axeln (mekanisk matning) | 500 mm |
| Reselängd Z-axeln (mekanisk matning) | 450 mm |
Utrustning | |
|---|---|
| DECKEL DIALOG 11 | |










































