- UniMachines
- ›
- CNC-fräsmaskiner och fleroperationsmaskiner
- ›
- CNC-fräsmaskiner
- ›
- CNC-fräsmaskiner DECKEL
- ›
- CNC-fräsmaskiner DECKEL FP4M
CNC-fräsmaskin DECKEL FP4M
| Kategori | CNC-fräsmaskiner och fleroperationsmaskiner DECKEL › |
| Tillverkare | DECKEL › |
arkiverade ANNONS
Allmänna uppgifter | |
|---|---|
| Plats | Tjeckien |
| region | Jihomoravský kraj |
| År | 1987 |
| Garanti | Utan garanti |
| Tekniskt skick | Bra |
| Loading | Köparen organiserar lastningen på egen bekostnad |
| Betalning | Före mottagandet |
| Transport | Köparen organiserar transporten på egen bekostnad |
| Status | Ett test kan utföras |
| Inventarienummer | 5130 |
Specifikation | |
|---|---|
| Längd på arbetsbordet | 800 mm |
| Bredd på arbetsbordet | 460 mm |
| Maximal rotationshastighet på den vertikala spindeln | 2500 1/min |
| Reselängd X-axeln (mekanisk matning) | 500 mm |
| Rese längd Y-axeln (mekanisk matning) | 400 mm |
| Reselängd Z-axeln (mekanisk matning) | 400 mm |
| Maskinvikt | 1.7 t |
Utrustning | |
|---|---|
| inga uppgifter | |














































