- UniMachines
- ›
- CNC-fräsmaskiner och fleroperationsmaskiner
- ›
- CNC-fräsmaskiner
- ›
- CNC-fräsmaskiner FIL
- ›
- CNC-fräsmaskiner FIL FSM 300 SPEED
CNC-fräsmaskin FIL FSM 300 SPEED
Allmänna uppgifter | |
|---|---|
| Plats | Italien |
| År | 2001 |
| Garanti | Utan garanti |
Specifikation | |
|---|---|
| Längd på arbetsbordet | 3500 mm |
| Bredd på arbetsbordet | 3000 mm |
| Reselängd X-axeln (mekanisk matning) | 3000 mm |
| Rese längd Y-axeln (mekanisk matning) | 1000 mm |
| Reselängd Z-axeln (mekanisk matning) | 1500 mm |
Utrustning | |
|---|---|
| SELCA 3045 PD | |











































