- UniMachines
- ›
- CNC-fräsmaskiner och fleroperationsmaskiner
- ›
- CNC-fräsmaskiner
- ›
- CNC-fräsmaskiner ISPER
- ›
- CNC-fräsmaskiner ISPER HSP 643 B WAVE
CNC-fräsmaskin ISPER HSP 643 B WAVE
Allmänna uppgifter | |
|---|---|
| Plats | Nederländerna |
| region | Noord-Holland |
| År | 2009 |
| Garanti | Garanti i 12 månader |
| Tekniskt skick | Mycket bra |
| Loading | Säljaren organiserar lastningen - ingår i priset på maskinen |
| Transport | Säljaren organiserar transporten mot en extra avgift |
Specifikation | |
|---|---|
| Längd på arbetsbordet | 750 mm |
| Bredd på arbetsbordet | 420 mm |
| Maximal rotationshastighet på den vertikala spindeln | 40000 1/min |
| Reselängd X-axeln (mekanisk matning) | 650 mm |
| Rese längd Y-axeln (mekanisk matning) | 420 mm |
| Reselängd Z-axeln (mekanisk matning) | 350 mm |
| Maskinhöjd | 2525 mm |
| Maskinlängd | 3350 mm |
| Maskinbredd | 3000 mm |
| Maskinvikt | 4.5 t |
Utrustning | |
|---|---|
| Selca S4045PD | |












































