- UniMachines
- ›
- CNC-fräsmaskiner och fleroperationsmaskiner
- ›
- CNC-fräsmaskiner
- ›
- CNC-fräsmaskiner Jeřábek
- ›
- CNC-fräsmaskiner Jeřábek Jeřábek
CNC-fräsmaskin Jeřábek Jeřábek
| Nettopris | Fråga› |
| Företagsnamn |
AMARON s.r.o. (Ltd.)
M. Naji |
| adress | info@amaron-trading.com |
| stad | Brno |
| postnummer | 602 00 |
| region | Jihomoravský kraj |
| land | Tjeckien |
| telefon |
+420 542 210 850
+420 776 115 345 |
| Kategori | CNC-fräsmaskiner och fleroperationsmaskiner Jeřábek › |
| Tillverkare | Jeřábek › |
Allmänna uppgifter | |
|---|---|
| Plats | Tjeckien |
| region | Jihomoravský kraj |
| År | 2012 |
| Garanti | Utan garanti |
| Tekniskt skick | Bra |
| Loading | Säljaren organiserar lastningen - betalas separat |
| Betalning | Före mottagandet |
| Transport | Köparen organiserar transporten på egen bekostnad |
| Status | Ett test kan utföras |
| Inventarienummer | 7651 |
Specifikation | |
|---|---|
| Längd på arbetsbordet | 3000 mm |
| Bredd på arbetsbordet | 20000 mm |
| Effekt av spindeldriv | 9 kW |
Utrustning | |
|---|---|
| inga uppgifter | |


















































