- UniMachines
- ›
- CNC-fräsmaskiner och fleroperationsmaskiner
- ›
- CNC-fräsmaskiner
- ›
- CNC-fräsmaskiner MECHANICY
- ›
- CNC-fräsmaskiner MECHANICY FYM 50 NM
CNC-fräsmaskin MECHANICY FYM 50 NM
| Kategori | CNC-fräsmaskiner och fleroperationsmaskiner MECHANICY › |
| Tillverkare | MECHANICY › |
arkiverade ANNONS
Allmänna uppgifter | |
|---|---|
| Plats | Polen |
| region | Dolnośląskie |
| År | 1995 |
| Garanti | Utan garanti |
| Tekniskt skick | Bra |
| Betalning | Före mottagandet |
| Transport | Köparen organiserar transporten på egen bekostnad |
| Status | Ett test kan utföras |
Specifikation | |
|---|---|
| Längd på arbetsbordet | 450 mm |
| Bredd på arbetsbordet | 795 mm |
| Reselängd X-axeln (mekanisk matning) | 810 mm |
| Rese längd Y-axeln (mekanisk matning) | 470 mm |
| Reselängd Z-axeln (mekanisk matning) | 465 mm |
| Maskinhöjd | 3500 mm |
| Maskinlängd | 2500 mm |
| Maskinbredd | 3200 mm |
| Maskinvikt | 5.5 t |
Utrustning | |
|---|---|
| PRONUM 640 FC | |
| Centralsmörjning | |
| Ljus | |
| Teknisk dokumentation | |



















































