- UniMachines
- ›
- CNC-fräsmaskiner och fleroperationsmaskiner
- ›
- CNC-fräsmaskiner
- ›
- CNC-fräsmaskiner MHD COOPER
- ›
- CNC-fräsmaskiner MHD COOPER P 254 CNC
CNC-fräsmaskin MHD COOPER P 254 CNC
| Kategori | CNC-fräsmaskiner och fleroperationsmaskiner MHD COOPER › |
| Tillverkare | MHD COOPER › |
arkiverade ANNONS
Allmänna uppgifter | |
|---|---|
| Plats | Polen |
| region | Dolnośląskie |
| År | 2008 |
| Garanti | Utan garanti |
| Tekniskt skick | Bra |
| Betalning | Före mottagandet |
| Transport | Köparen organiserar transporten på egen bekostnad |
| Status | Ett test kan utföras |
Specifikation | |
|---|---|
| Maskinhöjd | 3300 mm |
| Maskinlängd | 4150 mm |
| Maskinbredd | 2150 mm |
| Maskinvikt | 4.1 t |
Utrustning | |
|---|---|
| Teknisk dokumentation | |













































