- UniMachines
- ›
- CNC-fräsmaskiner och fleroperationsmaskiner
- ›
- CNC-fräsmaskiner
- ›
- CNC-fräsmaskiner STROJTOS Lipník
- ›
- CNC-fräsmaskiner STROJTOS Lipník FGS 63T CNC
CNC-fräsmaskin STROJTOS Lipník FGS 63T CNC
| Kategori | CNC-fräsmaskiner och fleroperationsmaskiner STROJTOS Lipník › |
| Tillverkare | STROJTOS Lipník › |
arkiverade ANNONS
Allmänna uppgifter | |
|---|---|
| Plats | Tjeckien |
| region | Středočeský kraj |
| År | 1998 |
| Garanti | Utan garanti |
| Tekniskt skick | Mycket bra |
| Loading | Säljaren organiserar lastningen - ingår i priset på maskinen |
| Transport | Säljaren organiserar transporten mot en extra avgift |
| Status | Ett test kan utföras |
Specifikation | |
|---|---|
| Längd på arbetsbordet | 1800 mm |
| Bredd på arbetsbordet | 630 mm |
| Reselängd X-axeln (mekanisk matning) | 1400 mm |
| Rese längd Y-axeln (mekanisk matning) | 630 mm |
| Reselängd Z-axeln (mekanisk matning) | 500 mm |
Utrustning | |
|---|---|
| inga uppgifter | |











































