- UniMachines
- ›
- CNC-fräsmaskiner och fleroperationsmaskiner
- ›
- CNC-fräsmaskiner
- ›
- CNC-fräsmaskiner TOS VARNDORF
- ›
- CNC-fräsmaskiner TOS VARNDORF WHN 13 CNC
CNC-fräsmaskin TOS VARNDORF WHN 13 CNC
| Kategori | CNC-fräsmaskiner och fleroperationsmaskiner TOS VARNDORF › |
| Tillverkare | TOS VARNDORF › |
arkiverade ANNONS
Allmänna uppgifter | |
|---|---|
| Plats | Frankrike |
| År | 2003 |
| Garanti | Utan garanti |
| Inventarienummer | A3250 |
Specifikation | |
|---|---|
| Längd på arbetsbordet | 1800 mm |
| Bredd på arbetsbordet | 2200 mm |
| Maximal bordet belastning (jämnt fördelad) | 20000 kg |
| Effekt av spindeldriv | 37 kW |
| Reselängd X-axeln (mekanisk matning) | 3500 mm |
| Rese längd Y-axeln (mekanisk matning) | 2000 mm |
| Reselängd Z-axeln (mekanisk matning) | 1250 mm |
Utrustning | |
|---|---|
| HEIDENHAIN TNC 426 | |


































































