- UniMachines
- ›
- CNC-fräsmaskiner och fleroperationsmaskiner
- ›
- CNC-fräsmaskiner
- ›
- CNC-fräsmaskiner ZAYER
- ›
- CNC-fräsmaskiner ZAYER 3000 BF3
CNC-fräsmaskin ZAYER 3000 BF3
Allmänna uppgifter | |
|---|---|
| Plats | Spanien |
| År | 1992 |
| Garanti | Utan garanti |
| Tekniskt skick | Mycket bra |
| Loading | Köparen organiserar lastningen på egen bekostnad |
| Betalning | Förlängd betalningstid |
| Transport | Säljaren organiserar transporten mot en extra avgift |
| Status | Ett test kan utföras |
Specifikation | |
|---|---|
| Längd på arbetsbordet | 300 mm |
| Bredd på arbetsbordet | 800 mm |
| Effekt av spindeldriv | 26 kW |
| Maximal rotationshastighet på den vertikala spindeln | 1800 1/min |
| Maskinhöjd | 3100 mm |
| Maskinlängd | 6580 mm |
| Maskinvikt | 12 t |
Utrustning | |
|---|---|
| FAGOR 8035 | |















































