- UniMachines
- ›
- CNC-fräsmaskiner och fleroperationsmaskiner
- ›
- CNC horisontella fleroperationsmaskiner
- ›
- CNC horisontella fleroperationsmaskiner DECKEL
- ›
- CNC horisontella fleroperationsmaskiner DECKEL Maho 700 C
CNC horisontell fleroperationsmaskin DECKEL Maho 700 C
| Kategori | CNC-fräsmaskiner och fleroperationsmaskiner DECKEL › |
| Tillverkare | DECKEL › |
arkiverade ANNONS
Allmänna uppgifter | |
|---|---|
| Plats | Tjeckien |
| region | Jihomoravský kraj |
| År | 1975 |
| Garanti | Utan garanti |
| Tekniskt skick | Bra |
| Loading | Köparen organiserar lastningen på egen bekostnad |
| Betalning | Före mottagandet |
| Transport | Köparen organiserar transporten på egen bekostnad |
| Status | Ett test kan utföras |
| Inventarienummer | 6483 |
Specifikation | |
|---|---|
| Längd på arbetsbordet | 630 mm |
| Bredd på arbetsbordet | 630 mm |
| Reselängd X-axeln (mekanisk matning) | 700 mm |
| Rese längd Y-axeln (mekanisk matning) | 450 mm |
| Reselängd Z-axeln (mekanisk matning) | 500 mm |
Utrustning | |
|---|---|
| CNC roterande bord - indexe axel | |


















































