- UniMachines
- ›
- CNC-fräsmaskiner och fleroperationsmaskiner
- ›
- CNC horisontella fleroperationsmaskiner
- ›
- CNC horisontella fleroperationsmaskiner DOOSAN
- ›
- CNC horisontella fleroperationsmaskiner DOOSAN HM500
CNC horisontell fleroperationsmaskin DOOSAN HM500
| Kategori | CNC-fräsmaskiner och fleroperationsmaskiner DOOSAN › |
| Tillverkare | DOOSAN › |
arkiverade ANNONS
Allmänna uppgifter | |
|---|---|
| Plats | United States |
| region | California |
| År | 2008 |
| Garanti | Garanti i 12 månader |
| Tekniskt skick | Mycket bra |
| Loading | Säljaren organiserar lastningen - ingår i priset på maskinen |
| Betalning | Före mottagandet |
| Transport | Säljaren organiserar transporten mot en extra avgift |
| Status | Ett test kan utföras |
Specifikation | |
|---|---|
| Reselängd X-axeln (mekanisk matning) | 800.1 mm |
| Rese längd Y-axeln (mekanisk matning) | 650.2 mm |
| Reselängd Z-axeln (mekanisk matning) | 749.3 mm |
Utrustning | |
|---|---|
| inga uppgifter | |









































