- UniMachines
- ›
- CNC-fräsmaskiner och fleroperationsmaskiner
- ›
- CNC horisontella fleroperationsmaskiner
- ›
- CNC horisontella fleroperationsmaskiner HUELLER HILLE
- ›
- CNC horisontella fleroperationsmaskiner HUELLER HILLE NB-H 150
CNC horisontell fleroperationsmaskin HUELLER HILLE NB-H 150
| Kategori | CNC-fräsmaskiner och fleroperationsmaskiner HUELLER HILLE › |
| Tillverkare | HUELLER HILLE › |
arkiverade ANNONS
Allmänna uppgifter | |
|---|---|
| Plats | Tyskland |
| region | Baden-Württemberg |
| År | 1995 |
| Garanti | Utan garanti |
Specifikation | |
|---|---|
| Längd på arbetsbordet | 630 mm |
| Bredd på arbetsbordet | 630 mm |
| Antal verktyg i magasinet | 125 st |
| Maximal rotationshastighet på spindeln | 4500 1/min |
| Reselängd X-axeln (mekanisk matning) | 800 mm |
| Rese längd Y-axeln (mekanisk matning) | 630 mm |
| Reselängd Z-axeln (mekanisk matning) | 630 mm |
Utrustning | |
|---|---|
| BOSCH CC 320 | |













































