- UniMachines
- ›
- CNC-fräsmaskiner och fleroperationsmaskiner
- ›
- CNC horisontella fleroperationsmaskiner
- ›
- CNC horisontella fleroperationsmaskiner MAZAK
- ›
- CNC horisontella fleroperationsmaskiner MAZAK PFH 5800 with 10 pallet Palletech
CNC horisontell fleroperationsmaskin MAZAK PFH 5800 with 10 pallet Palletech
| Nettopris | Fråga› |
| Företagsnamn |
MAMACH Machinehandel BV
Sales Specialist |
| adress | Campagneweg 10 |
| stad | Zevenbergen |
| postnummer | 4761 RM |
| region | Noord-Brabant |
| land | Nederländerna |
| telefon | +31 168 32 53 54 |
| Kategori | CNC-fräsmaskiner och fleroperationsmaskiner MAZAK › |
| Tillverkare | MAZAK › |
Allmänna uppgifter | |
|---|---|
| Plats | Nederländerna |
| region | Noord-Brabant |
| År | 2004 |
| Garanti | Utan garanti |
| Loading | Säljaren organiserar lastningen - ingår i priset på maskinen |
| Transport | Köparen organiserar transporten på egen bekostnad |
| Inventarienummer | 2772 |
Specifikation | |
|---|---|
| Längd på arbetsbordet | 500 mm |
| Bredd på arbetsbordet | 500 mm |
| Maximal bordet belastning (jämnt fördelad) | 700 kg |
| Antal CNC-styrda axlar | 3 st |
| Antal verktyg i magasinet | 80 st |
| Reselängd X-axeln (mekanisk matning) | 730 mm |
| Rese längd Y-axeln (mekanisk matning) | 730 mm |
| Reselängd Z-axeln (mekanisk matning) | 740 mm |
| Totalt effektbehov | 22 kW |
| Maskinhöjd | 3050 mm |
| Maskinlängd | 7109 mm |
| Maskinbredd | 7805 mm |
| Maskinvikt | 11.6 t |
Utrustning | |
|---|---|
| Mazatrol CNC Fusion 640 M | |
| Teknisk dokumentation | |


















































