- UniMachines
- ›
- CNC-fräsmaskiner och fleroperationsmaskiner
- ›
- CNC horisontella fleroperationsmaskiner
- ›
- CNC horisontella fleroperationsmaskiner MCM
- ›
- CNC horisontella fleroperationsmaskiner MCM CONNECTION
CNC horisontell fleroperationsmaskin MCM CONNECTION
Allmänna uppgifter | |
|---|---|
| Plats | Italien |
| region | Milano |
| År | 1988 |
| Garanti | Utan garanti |
Specifikation | |
|---|---|
| Längd på arbetsbordet | 550 mm |
| Bredd på arbetsbordet | 550 mm |
| Antal verktyg i magasinet | 40 st |
| Reselängd X-axeln (mekanisk matning) | 600 mm |
| Rese längd Y-axeln (mekanisk matning) | 590 mm |
| Reselängd Z-axeln (mekanisk matning) | 850 mm |
Utrustning | |
|---|---|
| D.E. SISTEMI Z 16 C | |









































