- UniMachines
- ›
- Pressar
- ›
- CNC hydrauliska kantpressar
- ›
- CNC hydrauliska kantpressar BAYKAL
- ›
- CNC hydrauliska kantpressar BAYKAL APHS 3108 X 150
CNC kantpress BAYKAL APHS 3108 x 150
Allmänna uppgifter | |
|---|---|
| Plats | Polen |
| region | Dolnośląskie |
| År | 2002 |
| Garanti | Utan garanti |
| Tekniskt skick | Mycket bra |
| Betalning | Före mottagandet |
| Transport | Köparen organiserar transporten på egen bekostnad |
Specifikation | |
|---|---|
| Maximal kraft (tryck) | 150 t |
| Maximal bocklängd | 3100 mm |
| Maximal längd på skjutlaget | 250 mm |
| Maskinhöjd | 2600 mm |
| Maskinlängd | 3550 mm |
| Maskinbredd | 1800 mm |
| Maskinvikt | 10 t |
Utrustning | |
|---|---|
| DELEM DA 65 | |
| CNC-styrning | |
| Fotkontroll | |
| Teknisk dokumentation | |



















































