- UniMachines
- ›
- Pressar
- ›
- CNC hydrauliska kantpressar
- ›
- CNC hydrauliska kantpressar DURMA
- ›
- CNC hydrauliska kantpressar DURMA AD-S 30175
CNC kantpress DURMA AD-S 30175
| Nettopris | 230456 SEK |
| Lokal skatt (MOMS) | 23 % |
| Företagsnamn |
Maszyneria
Sławomir Konieczko |
| adress | Wita Stwosza 18/13 |
| stad | Jelenia Góra |
| postnummer | 58-560 |
| region | Dolnośląskie |
| land | Polen |
| telefon | +48 603510566 |
| Kategori | Pressar DURMA › |
| Tillverkare | DURMA › |
Allmänna uppgifter | |
|---|---|
| Plats | Polen |
| region | Dolnośląskie |
| År | 2009 |
| Garanti | Utan garanti |
| Tekniskt skick | Mycket bra |
| Betalning | Före mottagandet |
| Transport | Köparen organiserar transporten på egen bekostnad |
Specifikation | |
|---|---|
| Maximal kraft (tryck) | 175 t |
| Maximal bocklängd | 3050 mm |
| Antal datorstyrda axlar | 4 st |
| Maximal längd på skjutlaget | 265 mm |
| Avstånd mellan ramar | 2600 mm |
| Häftdjup | 410 mm |
| Maximal ingångshastighet | 140 mm/s |
| Maximal bock hastighet | 10 mm/s |
| Maximal avkastning hastighet | 130 mm/s |
| Oljetank | 200 l |
| Maskinhöjd | 2750 mm |
| Maskinlängd | 5450 mm |
| Maskinbredd | 2550 mm |
| Maskinvikt | 10.8 t |
Utrustning | |
|---|---|
| CYBELEC ModEva 10S | |
| CNC-styrning | |
| Fotkontroll | |
| Främre stödarmar | |





















































