- UniMachines
- ›
- Pressar
- ›
- CNC hydrauliska kantpressar
- ›
- CNC hydrauliska kantpressar Liptovské strojárne
- ›
- CNC hydrauliska kantpressar Liptovské strojárne HOL 80/2500
CNC kantpress Liptovské strojárne HOL 80/2500
| Nettopris | Fråga› |
| Företagsnamn |
Fermat CZ
Barbora Teplárková |
| adress | Tuřanka 104 |
| stad | Brno |
| postnummer | 62700 |
| region | Jihomoravský kraj |
| land | Tjeckien |
| telefon | +420 778547838 |
| Kategori | Pressar Liptovské strojárne › |
| Tillverkare | Liptovské strojárne › |
Allmänna uppgifter | |
|---|---|
| Plats | Tjeckien |
| region | Jihomoravský kraj |
| År | 1997 |
| Garanti | Utan garanti |
| Tekniskt skick | Bra |
| Status | Det går inte att utföra testet - misslyckande |
| Inventarienummer | 241679 |
Specifikation | |
|---|---|
| Maximal kraft (tryck) | 80 t |
| Maximal bocklängd | 2500 mm |
| Antal datorstyrda axlar | 4 st |
| Maximal längd på skjutlaget | 160 mm |
| Maskinhöjd | 3050 mm |
| Maskinlängd | 2100 mm |
| Maskinbredd | 2200 mm |
| Maskinvikt | 4.9 t |
Utrustning | |
|---|---|
| Delem DA 24e | |


















































