- UniMachines
- ›
- Pressar
- ›
- CNC hydrauliska kantpressar
- ›
- CNC hydrauliska kantpressar LVD
- ›
- CNC hydrauliska kantpressar LVD PPBL
Allmänna uppgifter | |
|---|---|
| Plats | Frankrike |
| region | Rhône |
| År | 2000 |
| Garanti | Utan garanti |
Specifikation | |
|---|---|
| Maximal kraft (tryck) | 40 t |
| Maximal bocklängd | 1200 mm |
| Antal datorstyrda axlar | 2 st |
| Maximal längd på skjutlaget | 100 mm |
| Häftdjup | 220 mm |
Utrustning | |
|---|---|
| CYBELEC ELGO P 8822 | |
| CNC-styrning | |









































