- UniMachines
- ›
- Kantvikmaskiner
- ›
- CNC Kantvikmaskiner
- ›
- CNC Kantvikmaskiner AMADA
- ›
- CNC Kantvikmaskiner AMADA HFE 100.3
CNC Kantvikmaskiner AMADA HFE 100.3
Allmänna uppgifter | |
|---|---|
| Plats | Tyskland |
| År | 2001 |
| Garanti | Garanti 3 månader |
| Tekniskt skick | Efter totalrenovering |
| Loading | Säljaren organiserar lastningen - ingår i priset på maskinen |
| Betalning | Före mottagandet |
| Transport | Säljaren organiserar transporten mot en extra avgift |
| Status | Ett test kan utföras |
Specifikation | |
|---|---|
| Maximal bocklängd | 3100 mm |
| Maximal backgauge avstånd | 2705 mm |
| Maskinhöjd | 1180 mm |
| Maskinlängd | 3950 mm |
| Maskinbredd | 2685 mm |
| Maskinvikt | 6910 t |
Utrustning | |
|---|---|
| OP 2 (7-Achsen) | |









































